“Karma” – projekti më i ri nga Melinda (VIDEO)

By

 

Ashtu siç edhe e paralajmëroi, Melinda publikoi projektin e ri muzikor.

Kënga quhet “Karma” dhe është e shoqëruar me videoklip.

Gjithçka është realizuar nga shumë njerëz si Tonic, DJ Baz, ESBeatz, Big Bang dhe Denk.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm