Tre projekte të mëdha nga Don Xhoni!

By

“Breakdown” me Encën ishte një sukses tejet i madh, e gjatë kësaj periudhe kur kënga po dëgjohej gjithandej, Don Xhoni nuk po bënte pushim.

Madje, ka realizuar tre projekte të reja të cilat sipas artistit do të jenë shumë të mëdha.

Detaje të tjera rreth kësaj nuk ka dhënë, por bazuar në intervistën e fundit dhënë për Prive, reperi ka treguar se do vij shumë shpejt dhe versioni “i egër” i tij me të cilin u prezantua në publik.

Po ashtu mësohet se publikimi i këngës së parë nuk do të vonoj shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm