Getinjo ndryshon stilin e flokëve brenda BBVK dhe këto janë rezultatet

By

Getinjo mori në duar ndryshimi e flokëve.

Me një makinë të rrojës ai preu flokët e tij kështu duke ndryshuar modelin.

Shihni videon e mëposhtme për të parë edhe rezultatet e aftësive të tij si floktar. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm