Dafina Zeqiri me shumë surpriza për këtë vit! (VIDEO)

By

Pas projektit ‘Fuego’, Dafina është rikthyer në Kosovër për këngë të reja por edhe koncerte brenda trojeve shqiptare.

Gjatë një interviste për sezonin e fundit të emisionit Prive, artistja foli për bashkëpunimin me Lumi B si dhe për disa surpriza të tjera që i ka përgatitur për fansat e saj.

Të gjitha detajet për Dafinën ua sjell videoja e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm