Festa e ditëlindjes së Renee (FOTO)

By

Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës po feston sot ditëlindjen.

Në oborrin e shtëpisë ajo të ftuar ka disa shoqe të cilat po festojnë në një ambient tejet të këndshëm.

Duket se Renee-ja ka marrë dhuratë një veturë lodër të cilën e provoi buzë pishinës së shtëpisë.

Prezent është edhe miku dhe dizajneri i Norës, Valdrin Sahiti dhe vajza e tij, Bella.

Më poshtë fotot nga festa e ditëlindjes. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm