Tayna përcjell trendin e fundit, ndryshon komplet në pamje

By

Për që flokët e shkurtra janë hit i kësaj vere e dëshmoi edhe Tayna me ndryshimin e saj.

Flokët e shkurtra kanë qenë tejet in këtë verë e kjo sepse ky model flokësh është shumë fleksibil dhe duket bukur gati se në çdo formë të fytyrës.

Përveçse duken bukur, ka një mori arsyesh pse flokët e shkurtra janë shumë në trend këtë verë. Prerja e shkurtër e flokëve u jep atyre një shans të dytë për një jetë të shëndetshme meqenëse i largon majet e vdekura.

Po ashtu tharja dhe stilimi i tyre është gjëja më e thjeshtë në botë, sepse nuk ka nevojë për shumë punë.

Në postimin e saj të fundit në Instastory, reperja debutoi me një pamje të re. Jemi mësuar ta shohim gjithnjë me flokë të gjatë e të valëzuar, mirëpo ajo tani ka bërë ndryshim në modelin e flokëve.

Ajo shihet me flokë biondë të shkurtra gjerë në supe. Në postimin e saj ajo shkruan: “Model i ri flokësh, kush je ti?” /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm