Si është një ditë e Erolld Belegut ?!

By

Përditshmërinë e tij e tregoi mbrëmë në rubrikën Kutia, Erolld Belegu.

Një ditë e tij nis me ushtrime në shtëpi, teksa Belegu tregoi se gjatë asaj kohe ndjek programin e mëngjesit ‘Ora Shtatë’ në Klan Kosova.

Pasi bëhet gati, ai pi kafenë e mëngjesit dhe më pas nis punët. Erolld Belegu mori rrugë drejt Federatës së Basketbollit të Kosovës, mirëpo rastisi që zyrat të jenë të mbyllura shkaku i pushimeve të cilat atij i duken të paarsyeshme.

Ushtrimet në gym janë pjesë e pandashme e ditës së tij ndërsa në mbrëmje, Belegu vizitoi Çarshinë në Marigona Residence duke i treguar pjesët e tij të preferuara të asaj zone. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm