Fero sfidon reperin Lil Wayne!

By

Reperi amerikan Lil Wayne në një deklaratë së fundmi ka bërë të ditur se ka regjistruar brenda natës hiq më pak se 53 këngë.

Këtë pjesë e ka shkëputur Fero dhe e ka ndarë me fansat, një sfidë për të.

Reperi ka treguar se ai do të realizoj brenda natës 7 këngë më shumë se Lil Wayne, saktësisht 60 sosh e madje për të qenë transparent do të realizoj një video gjatë punimit të tyre.

Kjo nuk është hera e parë që një artist deklarohet se bën shumë këngë brenda natës. Javë më parë edhe Chris Brown u deklarua se kryen 20 këngë brenda 24 orëve./Prive.al

Artikuj të ngjashëm