Publikohet “How to be Lonely” nga Rita Ora

By

Ashtu siç kishte paralajmëruar, një orë pas mesnate me orën tek ne, këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“How to be lonely” mban emrin kjo prurje e artistes e cila fillimisht është publikuar në versionin audio teksa brenda këtyre ditëve do të ketë premierën dhe videoklipi.

Këtë këngë e kishte shkruar për vete fillimisht Lewis Capaldi, por sipas tij i është përshtatur më shumë këngëtares shqiptare./Prive.al

Artikuj të ngjashëm