Maluma flet për koncertin në Tiranë!

By

Tashmë dihet se koncerti i Malumës në Tiranë është anuluar dhe nuk është vetmi që ka pasur këtë fat nga turneu botëror i tij.

Këngëtari latin ka anuluar të gjitha koncertet që do ti realizonte në Europë këtë periudhë, por përmes një njoftimi në Instagram ka treguar se ato do të mbahen në një datë të dytë.

“Turneu është shtyer, shumë shpejt do t’iu njoftojmë për datat e reja. Shihemi së shpejti” – ka deklaruar Maluma për turneun që e përfshin dhe Tiranën në listë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm