Ngjashmëri e jashtëzakonshme, djali i Ledion Liços i ka “këputur kokën atij” (FOTO)

By

London Noor po rritet dhe dita ditës po i ngjanë më shumë babait të tij.

Vogëlushi 1 vjeçar i moderatorit Ledion Liço dhe partneres së tij, trashëgimtares së Top Media Sara Hoxha, i ka ngjarë tërësisht të atit.

Në një fotografi që Sara së fundmi ka publikuar në Instagram, London ka ngjashmëri të hatashme me të atin, sa duket sikur të jetë një mini-kopje e tija.

Vogëlushi është një vjeçar tashmë, ndërsa është fëmija i vetëm i çiftit të famshëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm