Fero paralajmëron Yll Limanin e Butrinti Imerin: “Kam me…”

By

Reperi i njohur Fero do të thyejë heshtjen.

Këtë të diel, ai do jetë i ftuar në NIN të Klan Kosova në një bisedë të gjatë me Alaudin Hamitin.

Pas shkëputjes disa mujore, reperi do të rrëfejë më shumë mbi të rejat në karrierë, jetën private, planet por edhe raportet.

Në promon e emisionit, një sekuencë e ndarë kur flet për planet që ka me “Gang Gang Entertainment”, reperi bën një paralajmërim.

Ai ka paralajmëruar Butrint Imerin dhe Yll Limanin për një “konkurencë të keqe”.

Për çfarë mund ta ketë pasur fjalën më konkretisht?

E kuptojmë të dielën nga ora 20:45 në Klan Kosova!

Artikuj të ngjashëm