Kështu nisi Viti i Ri për tre motrat Ismaili (FOTO)

By

Muajve të fundit, këngëtarja Adelina Ismaili është bërë goxha më aktive në rrjete sociale.

Nga një periudhë kur dy postime në vit ishin të mjaftueshme, diva tash s’po e lë javën të kalojë pa një postim.

Foto nuk ka munguar as sot ku është shfaqur me dy motrat e saj, Zanfinën dhe Emën.

Të kuruara në imazh nga Sellma dhe Kaci, tre motrat Ismaili shkëlqejnë krah njëra-tjetrës.

‘2018-shi im i bukur’ – shprehet Adelina në postimin e bërë si për të treguar se kjo foto shërben lloj kartoline për vitin në të cilin sapo kemi hyrë. /Prive.al/

My beautiful 2018

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Artikuj të ngjashëm