S’ka më dyshime: Del xhirimi në shtrat i Teas me Beartin

By

Më nuk ka dyshime për atë që thoshte Shqipja.

Saga e postimeve për pretendimin se Tea ka pasur raport me Beartin jashtë programit është vulosur.

Pas fotografisë nga distanca në Bogë të Rugovës ku nuk dukeshin qartë, ka qenë motra e Beartit ajo që ka hequr të gjitha dyshimet.

Idea Rexhepi ka postuar video ku Tea dhe Bearti shihen në shtrat, me një vetëdije të plotë që po xhirohen.

No description available.

Gjithashtu, është publikuar edhe një tjetër fotografi, shkrepje “selfie” e Beartit dhe Teas në “arratisjen e tyre romantike” në Bogë të Rugovës duke u puthur me njëri-tjetrin.

Sakaq, nuk dihet se a do vazhdojë pas kësaj fotografie që Andi ta thërrasë Tean “nuse” duke pretenduar se kanë dalur të lidhur nga aventura televizive që i dha famën e madhe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm