Bebe Rexha takon nënën në tapetin e kuq: Ajo ka dy fjalë për të bijën (VIDEO)

By

Ishte një moment që mori vëmendjen e të gjithëve në tapetin e kuq të Grammy Awards!

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare Bebe Rexha, takoi të ëmën e saj teksa po jepte një intervistë! E kjo nuk i iku as gazetares që e ftoi zonjën të prononcohej para kamerës.

Rexha e përshëndeti nënën e saj Bukurijen e cila erdhi pranë vajzës që po dukej shumë seksi në një fustan elegant, ndërsa i tha dy fjalë për Beben.

“Ajo është shumë bujare dhe e këndshme”, ishte komenti i Bukurije Rexhës për të bijën e saj.

Këtë video këngëtarja e ka publikuar në Instagram, derisa shfaqet e entuziazmuar që u takua me të ëmën live në intervistë. /Prive.al

Mommaaaa ??? @bukierex @enews @giulianarancic

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Artikuj të ngjashëm