Më në fund! Foto e përbashkët e motrave Vjollca me partnerët

By

Nuk ka dyshime tash e një kohë që janë bashkë.

Fotot me njëri-tjetrin kanë qarkulluar në vazhdimësi megjithatë asnjëherë nuk i kemi parë bashkë dy miqtë, Getoar Selimin dhe Krenar Çoçaj me partneret, motrat Marina e Luana Vjollca.

E më në fund, një foto e tillë ekziston!

Dasma e Sarës dhe Ledionit e video që pasoi ishte shkaku që t’i shohim bashkë dy çiftet më në fund.

Për të gjithë ju që mund t’iu ketë ikur këndi i xhirimit ku kapen mat Geti&Marina dhe Luana me Krenarin, më poshtë fotografia. /prive.al

Artikuj të ngjashëm