Lajm i ri vjen nga 2TON

By

Edhe viti 2023 ka nisur njësoj për 2TON.

Reperi nga Ferizaj nuk e ka ndërmend të ndalet as këtë vit pasi e ka nisur shpejt me këngë të reja.

Së fundmi ai ka paralajmëruar projektin e ri muzikor i cili titullohet “Falëm”.

Kënga e re do të publikohet nesër me fillim të orës 16:00 dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të shkëputur nga videoklipi./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

Artikuj të ngjashëm