Fero jep lajmin e ri (FOTO)

By

Fero ka dhënë një lajm të ri.

Reperi njoftoi adhuruesit e tij se një projekt muzikor vjen së shpejti.

Kënga quhet ‘Bella’ dhe mund të publikohet brenda pak ditësh.

Ndryshe, Fero aktualisht po shijon pak ditë pushimi me Arbenitën dhe vajzën e tyre Ninën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm