Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku sjellin “Muza ime” (VIDEO)

By

Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku janë bërë bashkë në një këngë.

Projekti i cili quhet “Muza ime” është punuar nga Kledi Bahiti, me tekst nga Fifi dhe Anxhela.

Videoklipi I cili sjell shumë atmosferë është realizuar nga produksioni Max.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e cila qenka dashuri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm