“Më la me dy burra”, Edona zbulon çka i bëri burri i saj (VIDEO)

By

Edona ka treguar një ndodhi qesharake që i pati ndodhur me burrin e saj.

“Më la me dy burra, tha po shkoj me flejt”, tregonte Edona duke qeshur, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni videon dhe kuptoni më shumë.

Artikuj të ngjashëm