Sonte kënga e re e Dhurata Dorës!

By

Ka muaj të tërë që pritet një projekt i ri nga Dhurata Dora.

Për disa javë rresht jemi njoftuar me punët në xhirime dhe për atë se si do duket këngëtarja në klipin e ri.

E sonte më në fund, frytet e këngës së re nga Dhurata do t’i shijojmë meqenëse ky krijim muzikor në orën 20:00 pritet të jetë i publikuar në kanalin zyrtar të Max Production.

Dhurata në këtë projekt do vij më ndryshe se zakonisht në ritëm dhe stil dhe kjo këngë pritet të jetë ndër hitet e 2016-tës. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm