Fejohet aktorja e njohur (FOTO)

By

Ashley Benson është gati të ecë në altar! 

Aktorja e njohur është fejuar me të dashurin e saj Brandon Davis, njoftoi ajo në Instagram Story të premten.
Ashley Benson Brandon Davis u fejua

Dyshja ndezën për herë të parë thashethemet për romancë në janar 2023, pasi u panë së bashku në një lojë basketbolli. Revista People konfirmoi lidhjen e tyre në muajin shkurt.

“Ata kanë shumë miq të përbashkët dhe janë të dy njerëz super argëtues dhe shumë social”, tha një burim i afërt me çiftin në atë kohë.

Ashley Benson Brandon Davis u fejua

Artikuj të ngjashëm