Dua Lipa – fytyra e re e makinave luksoze ‘Porsche’

By

Këngëtarja e cila tashmë ka një mori këngësh hit, një gamë të modës me Versace dhe podcast të suksesshëm, tani do të nisë një projekt të ri.

Sipas The Sun, Dua, e cila më parë ishte fytyra e kompanisë së makinave luksoze Jaguar, tani i është ofruar një ‘shumë shtatëshifrore’ për të mbyllur marrëveshjen.

Një burim i tha publikimit: “Dua është një nga fytyrat më të nxehta në muzikë tani dhe është një yll global”.

“Ajo ka një fuqi të madhe tërheqëse të markës dhe Porsche i ofroi asaj një paketë me shtatë shifra që nuk mund ta refuzonte”.

“Dua fillimisht filloi të punojë me Jaguar në 2018 dhe kjo i ka bërë asaj një shumë të madhe parash.

Artikuj të ngjashëm