Filmat shqip çdo të shtunë në Klan Kosova

By

Klan Kosova nga e shtuna që lamë pas ka nisur me maratonën e filmave shqiptarë të vjetër e po ashtu të ri.

Ky cikël i projekteve kinematografike startoi me “Gjumë dhe dashuri” teksa këtë javë do të transmetohet “Lepuri me pesë këmbë”.

Listës në vazhdim do t’I shtohen edhe “Të padashtun”, “Era dhe Lisi”, “Kukumi”, “Home Sëeet Home”, “Kur pranvera vonohet”, “Gjurmët e bardha” e shumë të tjerë.

Mos i humbisni filmat shqip, çdo të shtunë në ora 21:15

Artikuj të ngjashëm