Histori dashurie me Kejvinën? – Flet Getinjo

By

Këtë javë u përfol për një histori të re dashurie mes Getinjos dhe Kejvina Kthjellës.

Mirëpo, duket se nuk ka ndonjë lidhje në këtë mes.

Kështu ka deklaruar vetë Getinjo në intervistën e transmetuar mbrëmë në Prive, por jo vetëm kaq.

Tek pjesa e jetës personale zbuloi më shumë detaje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm