Javën tjetër, Dafina Zeqiri rrëfehet në NIN (VIDEO)

By

Dafina Zeqiri ishte këngëtarja e cila solli më së shumti projekte muzikore gjatë pandemisë që ka shpërthyer në tërë globin.

Këngëtarja nuk pushoi për asnjë moment pasi punoi në studio për të sjellë këngë për fansat e saj të shumtë.

Javën tjetër, ajo do të rrëfehet në emisionin NIN me Alaudin Hamitin në Klan Kosova, duke treguar shumëçka rreth saj dhe muzikës.

Detajet ua sjellim ditëve në vijim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm