Fansat të dëshpëruar nga lajmi i ri për 50 Cent!

By

Reperi 50 Cent mund të mbyllë karrierwn dhe të tërhiqet nga industria e muzikës.

Ndërsa u shfaq në The Talk Friday (28 janar) për të promovuar serinë e tij më të fundit Power Book, Power Book IV: Force with Joseph Sikora, Fif dha disa informacione mbi një postim të fshehtë në Instagram që ai bëri në dhjetor 2021, ku la të kuptohet se albumi i tij i ardhshëm mund të jetë i fundit.

“Unë ndoshta mendoj se do të sjell një tjetër album të plotë dhe më pas gjërat e tjera që bëj do të lidhen me filmin dhe televizionin në një mënyrë tjetër,” tha ai në emisionin e bisedimeve gjatë ditës.

“Jam i lezetshëm; Unë kam aq shumë sukses në këtë fushë sa kam mundësi të vazhdoj të lëshoj muzikë përmes projekteve që po sjell.”

Postimi i reperit fitues të çmimit Grammy në dhjetor 2021 krijoi shumë bujë kur 46-vjeçari ngacmoi se karrierës së tij muzikore mund t’i vinte fundi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm