Maria do i ngritë edhe më shumë temperaturat në prag vere

By

Një projekt i ri po vjen së shpejti nga Maria.

Këngëtarja do ta pasojë në këtë formë këngën “Touch me” të publikuar rreth tre muaj më parë.

Kënga e re e ka të përfunduar tashmë edhe videoklipin nga Max.

Ky krijim muzikor mësohet se mbanë vulën e PINT dhe publikohet i plotë së shpejti.

Një verë e nxehtë është në prag dhe Maria mesa duket është siguruar që të na e bëjë edhe më të nxehtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm