Reperi Blunt shpërthen në ofendime për Jeton Gjakovën e TBA, përmend edhe Unikkatilin

By

Reperët Blunt dhe Real kanë ashpërsuar dukshëm gjuhën kohëve të fundit. Dyshja e pandarë artistike çdo herë e më shumë po krijojnë hapësirë për diss-a në projektet e tyre muzikore, përfshirë atë të fundit TR-PR.

Por, tek ofendimet dhe gjuha e rëndë, Blunt nuk po kursehet as në rrjete sociale. Përmes InstaStory ai ka ofenduar keq kolegun e tij, reperin e dikurshëm Jeton Gjakova nga TBA.

Sipas Blunt ai nuk i ka respektuar përkundër se një gjë e tillë nuk ka munguar nga ana e tij dhe Real që madje i kanë shkuar edhe në emision.

Por, parase të degradojë në ofendime për Jetonin, Blunt në video është përkujdesur që të bëj dallimin me emra të tjerë nga TBA përfshirë Unikkatilin e Klepton, për të cilët gëzon respekt. Ndiqni më poshtë sekuencën e plotë të siguruar nga Prive.al.

Artikuj të ngjashëm