Angela Martini edhe qenit ia feston ditëlindjen me tortë!

By

Aq mirë i ka punët, sa i del kohë e ka mundësi që edhe qenit të saj t’ia festojë ditëlindjen me ceremoni.

Modelja shqiptare Angela Martini, ka publikuar në Instagramin e saj një video ku feston ditëlindjen e qenit të cilin e quan King.

Qenushi i saj është ende shumë i vogël dhe sapo ka mbushur një vjet, e Angela i ka përgatitur edhe një tortë të personalizuar ku i shkruan ‘Urime King’.

Martini këtë vit u martua me të dashurin e saj prej kohësh Dragos Savulescu, e martesën po e shijon deri në elementin e fundit, pasi sapo është kthyer nga një muaj mjalti magjik. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm