“Është irritues”, banorët flasin për sjelljet e Ganiut (VIDEO)

By

Disa nga banorët e shtëpisë së BBVK-së kanë diskutuar për sjelljet e Ganiut.

Teksa Linda po qëndronte jashtë xhakuzit, ajo tha se Ganiu është irritues dhe se disa nga vajzat po ia ‘bëjnë qejfin’, njofton Klankosova.tv.

Pos saj, për Ganiun ka folur edhe Shqipja.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm