Me këngë e muzikë: Shengyl Ismaili po shijon vetë-izolimin me të birin

By

Deri më tani me 2 raste zyrtare pozitiv me koronavirus në Kosovë, shumë njerëz kanë filluar  të vetë izolohen që të jenë më të sigurt.

Shumë njerëz i janë bashkuar fushatës #rrinështëpi, si apel për të gjithë  qytetarët duke qenë si mbrojtja më e mirë ndaj Covid 19.

Edhe Shengyl Ismaili po shfrytëzon këtë kohë si mundësi të bëjmë nga gjërat më të thjeshta.

Bashkë me të birin Lumin që i bie kitarës dhe aktorja duke kënduar.

“Nanê e bir…nana po vazhdon me gabu..po pak ma rralle,djali po thot vazhdojm me kurs intensiv”, shkruan ajo nën video që ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm