Ardi zbulon se çka i kishte thënë Lindës për Shqipen (VIDEO)

By

Shqipja dhe Ardi kanë diskutuar për shumë gjëra gjatë natës në dhomën e gjumit.

Në një moment, Ardi i ka treguar Shqipes se Lindës I kishte thënë se nuk i pëlqen ajo dhe humori i saj, vetëm për ta hequr qafe, njofton Klankosova.tv.

Për më shumë, klikoni videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm