Gjithçka po shkonte mirë në klipin e këngëtares së famshme derisa një gjarpër e kafshoi!

By

Këngëtarja e njohur Matea kaloi një situatë aspak të këndshme teksa po kryente xhirimet për videoklipin e këngës së re.

21-vjecarja ka postuar në Instagram një klip bardh e zi nga prapaskenat. Në video, ajo shihet e rrethuar nga gjarpërinjtë ndërsa njëri prej tyre i hidhet në mjekër dhe e kafshon.

“Ja nëpër çfarë duhet të kaloj që të bëj klipe për ju”, ka shkruar ajo në postimin e saj.

2021 ishte një viti suksesshëm për Maetën, pasi nënshkroi me kompaninë e Jay-Z, Roc Nation. Ajo gjithashtu publikoi albumin e saj Habits, pjesë e të cilit janë dhe këngët si “Teen Scene”, “Toxic” dhe “Habits”. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Maeta (@maetasworld)

Artikuj të ngjashëm