Era Istrefi sapo konfirmoi duetin e radhës ndërkombëtar dhe ne mezi e presim!

By

Janë bërë ca kohë prej kur Era Istrefi është përfolur së fundmi mbi të rejat nga karriera e saj.

Intervenimi në apendiks e pasivizioi pak këngëtaren por nëse mendoni që Era ka lënë anash karrierën, gaboheni.

Këngëtarja po punon në rrafshin ndërkombëtar për një tjetër duet.

Era do vijë me Willy William, i njohur për hitin ‘Ale ale ale’, sic ka lënë të kuptohet përmes fotos në InstaStory.

Mezi presim këtë projekt. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm