Zbulohet arsyeja pse Ledri po kërkon puthje (FOTO)

By

Një tjetër projekt do t’i shtohet listës së këngëve të verës 2019.

Dy reperët e njohur, Ledri dhe Lumi B në fillim të javës që po vjen do të publikojnë këngën e re ‘Kiss kiss’.

Duket se pikërisht ky projekt ka qenë arsyeja që Ledri ‘kërkon’ puthje në postimet e fundit në Instagrami ku po e promovon këngën ende të papublikuar.

 

View this post on Instagram

 

ama ni kiss kiss

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Duke i pasur parasysh bashkëpunime te mëparshme të dyshes, të shndërruara në hite, nuk kemi dilema se edhe ky projekt do të garojë fuqishëm ndër hitet e këtij sezoni të nxehtë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm