Blero vjen me këngë të re (VIDEO)

By

Ashtu siç kishte paralajmëruar, këngëtari Blero Muharremi ka publikuar sot projektin e ri muzikor.

‘A e din’ mban emrin kënga e cila nuk e sjell Blero solo por në bashkëpunim.

Këngëtari vjen në duet me Ylber Osmanin.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm