Era Istrefi flet pas performancës në finalen e Kampionatit Botër

By

Era Istrefi ka rikujtuar performancën e saj në ceremoninë përmbyllëse të Kampionatit Botëror që u mbajt dje në Moskë të Rusiës.

Këngëtarja tashmë e famshme edhe në botë, e ka quajtur të dielën si një prej ditëve më të bukura në jetën e saj.

Era e pushtoi skenën e përgatitur në Luzhniki Stadium në finalen e ‘Rusia 2018’ pak para fillimit të ndeshjes së Francës dhe Kroacisë.

“Paraqitje e shkurtër e performancës së djeshme. Një prej ditëve më të bukura në jetën time”, ka shkruar Era duke shtuar edhe një kolazh në me fotografi e video në Instagram./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm