Konkurenti  X Factor Albania lançohet nga VEVO (Video)

By

Matteo Brento, konkurenti Italian që mori pjesë në sezonin e fundit të X Factor Albania ka bërë debutimin e tij në muzikë.

Ai para pak dite ka lançuar projektin në gjuhën italiane ‘Tra Le Pagine’ që është duke u pëlqyer edhe nga publiku shqiptar.

Ky klip është lançuar nga kompania më e madhe e distribuimit të video në YouTube, VEVO.com.

Pavarësisht që i është kthyer jetës në Itali, Brento ka filluar të mësoj shqip dhe të komunikoj me fansa edhe në gjuhën shqipe./Prive.al

Artikuj të ngjashëm