Luana lëshon pamjet e para të videoklipit të ri (VIDEO)

By

Pak pasi solli bashkëpunimin me Bujar Qamilin, Luana Vjollca e ka finalizuar projektin e radhë i cili është gati për t’u lansuar.

Ajo ka lëshuar edhe pamjet e para të klipit ku duket shumë seksi.

Kënga mbanë titullin ‘Vetëm ty’ dhe nuk është e vetmja. Ajo do jetë shumë aktive këtë verë me koncerte e projekte ashtu siç edhe raportoi Prive, të shtunën që kaloi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm