Modelja e njohur po bëhet sërish nënë

By

Super-modelja e njohur po bëhet sërish nënë…

Lily Aldridge është shtatzënë.

Modelja 32-vjeçare e Victoria’s Secret, ka bërë të ditur lajmin përmes Instagramit, duke postuar një fotografi me barkun në rritje në bikini duke shkruar: ‘Surprizë’.

Ky do të jetë fëmija i dytë për Lily dhe bashkëshortin e saj Caleb Followill.

Çifti janë prindër të një vajze me emrin Dixie Pearl Followill.

View this post on Instagram

🤗🤗🤗 SURPRISE🤗🤗🤗

A post shared by Lily Aldridge (@lilyaldridge) on

Artikuj të ngjashëm