Gjyste Vulaj si princeshë në festimet e ditëlindjes (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj shpesh krijon lajm për rininë e ‘përjetshme’ përkundër viteve që ecin.

Gjystja që theu çdo tabu si këngëtare që në moshë të re, dy ditë më parë festoi ditëlindjen.

E lindur në vitin 1977, këngëtarja e njohur mbushi plot 42 pranvera.

Ditëlindjen, Vulaj e ka shoqëruar me një fotosesion e veshur si princeshë në të bardha ku shkëlqen në top formë me linjat trupore dhe pamjen e freskët në fytyrë.

Gjystja si Gjystja, as këtë rast nuk e ka kaluar pa vepruar ndryshe nga masa duke ia ndërruar vendin numrave, nga 42-shi në 24. Në shpirt dhe jo vetëm, këngëtarja duket se është kujdesur të na kujtojë që ndihet si 24 vjeçare në ditëlindjen e 42-të të saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm