Era, Capital T dhe Troja në skenën e Top Fest

By

Me datë 31 maj Top Fest mbyll kapitullin e tij në diskografinë shqiptare por finalen po mundohet ta lërë në kujtesën e të gjithëve.

Të dielën ky event do të grumbulloj artistët më të pëlqyer të momentit.

Përpos pjesëmarrësve si Noizy, Ledri, Ermali e Lumi do të ketë edhe shumë të ftuar special.

Prive.al mëson se në finalen e Top Fest do të ngjiten këngëtarë si Era Istrefi, Capital T dhe grupi Troja.

Mirëpo kjo treshe e artistëve nga Kosova nuk do të jenë të ftuarit e vetëm, pasiqë edhe shumë këngëtarë të njohur do të këndojnë live të dielën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm