Kush është mashkulli misterioz krah Bebe Rexhës?

By

Bebe Rexha shijoi një darkë romantike me një mashkull misterioz në restorantin Delilah në Los Angeles të Shtunën në mbrëmje.

In good company: Bebe Rexha enjoyed a dinner date with a mystery male companion at Delilah restaurant in Los Angeles on Saturday evening

Këngëtarja, 30 vjeçare, dukej shumë rehat teksa dyshja i mbanin duart kapur ndërsa po dilnin nga restoranti i famshëm.

Për momentin, nuk dihet se kush e shoqëroi këngëtaren dhe nëse ka diçka romantike mes tyre – nisur nga fotot nuk ka dyshim se ky është fillimi i një lidhjeje të re.

Close: The singer, 30, put on a cosy display with her male pal as the pair held hands while leaving the celebrity hotspot

Burimi: Daily Mail

Artikuj të ngjashëm