Era dhe French Montana me bashkëpunim, zbulohet data!

By

Ishte paraparë që Era Istrefi të sillte bashkëpunimin me reperin maroken French Montana në fund të muajit gusht.

Por një ndryshim planesh bëri që këngëtarja të shtyjë datën e publikimit.

Prive nga menaxhmenti i Erës ka marrë vesh, se brenda pak ditësh do publikojë këngën e re me Montanan.

Të premten fansat e saj, do mund ta dëgjojnë këtë këngë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm