Ndryshim se jo mahi: Dafina Zeqiri rruan kokën!

By

E keni fjalën për ndryshime drastike në pamje e modele të guximshme flokësh?

Ka kohë që dikush nuk ka ndërmarrë diçka kaq të guximshme sa Dafina Zeqiri, duke lënë anash në këtë mes Aurela Gaçen që gjithmonë ka eksperimentuar me pamjen e sidomos me flokët.

Zeqiri ka publikuar në instagram një mori fotografish nga procesi i ndryshimit të saj në stilin e flokëve, ku shfaqë një pjesë gjatë se cilës pjesën e poshtme të flokëve e rruan tërësisht.

Meqenëse ajo ka një stil unik dhe më urban e “swag”, ky model po i shkon shumë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm