Eni dhe Genci nuk ndalen, çifti paralajmërojnë edhe një bashkëpunim

By

Janë një dyshe shumë simpatike dhe ndonëse nuk e kanë konfirmuar asnjëherë lidhjen e tyre publikisht, ata i gjen bashkë ngado dhe madje kanë nisur edhe të sjellin këngë të përbashkëta.

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj, që nisën një lidhje romantike rreth një viti më parë, do të vijnë edhe me një duet.

Derisa bashkë kanë dy këngë “Vetëm ti” dhe “Shi bie në Tiranë”, ata të dy do të lansojnë edhe një bashkëpunim.

Eni është pyetur nga fansat e saj se kur do publikojë këngë me Gencin, derisa ajo ka treguar se tashmë projekti është i gatshëm dhe se mezi pret që ta prezantojë me publikun. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm