Kur është fjala për burrin, Angela Martini po që ditka të bëjë surpriza ditëlindjeje

By

Ai sigurisht do mjaftohej vetëm me prezencën e Angelës e cila është një grua super seksi dhe me shumë prezencë.

Por ja që dashuria e saj për Dragos Savulescun është aq e madhe, sa ajo e shpreh shpesh edhe publikisht e edhe duke organizuar festa të mëdha ditëlindjeje për të.

Modelja e famshme shqiptare, i ka organizuar bashkëshortit të saj rumun një festë të mrekullueshme ditëlindjeje.

Martini ka zgjedhur një restorant të ciline  ka dekoruar për ditëlindjen e burrit dhe për vete, është dekoruar edhe më shumë.

Me një fustan të bardhë që i shfaqë linjat e saj të përkryera dhe me një dekolte elegante dhe seksi, Martini po shkëlqente në mbrëmjen e ditëlindjes së bashkëshortit të saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm