Personazhi më i dashur, i rikthehet serialit “O sa mirë” (FOTO)

By

Njëri ndër seiralet më të dashura për shqiptarët dhe i vlerësuar shumë për humorin që ka, “O sa mirë” ka mbledhë rreth vetes emra shumë të njohur.

Aktorët e këtij seriali arritën që të marrin zemrat e publikut me personazhet e tyre, dhe edhepse dikur mungoi për një kohë, po rikthehet.

Image result for olta daku

Aktorja Olta Daku, ka paralajmëruar kthimin e saj në serial në rolin e profesoreshës së vështirë të fizikës, pasi këtë rol e kishte që nga fillimi i këtij seriali.

Ështe aktorja, kolegia e saj e serialit Adriana Matoshi, ajo që i është gëzuar shumë kthimit të Olta Dakut në kastën e serialit dhe i ka uruar mirëseardhje në Instagram.

“Mirë se erdhe në shtëpinë tënde”, ka shkruar Matoshi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm