Sa para ka Stresi në bankë? (VIDEO)

By

Në intervistën 60 sekondshe të Prive, të premten ishte Stresi.

Sa para ka ai në bankë, kush është shoku i tij më i mirë në Kosovë dhe çfarë ndodhi me Kejsin?

Shumëçka kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm